Ostravské lidové slovosloví v pobočce ASUSu

27. července 2010 v 11:01 | chovancik.cz |  Zajímavé články

Převzato z chovancik.cz :

Od několika úředníků, navštěvujících naší kancelář v Ostravě se nám doneslo, že níže uvedenými výrazy běžně hovoří náš česky mluvící personál. Takové chování narušuje naší firemní politiku a k tomu je vysoce neprofesionální pro návštěvníky i samotný personál.
Veškerý personál bude ihned dodržovat následující pravidla:
1.Slova jako "kurva, kokot, do pice" a jiné takové výrazy nebudou tolerovány nebo používány pro důraz nebo dramatičnost, bez ohledu na to jak vysoce ostrá diskuze může nastat.
2.Nebudete říkat "zkurvil" když někdo udělá chybu nebo "srali na me" jestliže Vás někdo pokáral nebo "hovno" i když byla udělána závažnější chyba. Všechny formy a odvozeniny těchto sloves "srat" a "jebat" jsou zcela nevhodné a v našem prostředí nevítané.
3.Žádný projekt manažer, vedoucí nebo správce nebude za žádných okolností označován jako "kurva šikmooká, kokot, buzerant nebo hajzl".
4.Nedostatečná rozhodnutí nebudou označována jako "sráč" a lidé, kterým chybí iniciativa nebudete označovat jako "chuj".
5.Nezvyklé nebo tvůrčí myšlenky a nápady nabízené managementem nejsou a nebudou označovány jako "kokotiny".
6.Neříkejte "poser se" když je někdo neodbytný a nepřidávejte "vymrd" jestli se spolupracovník nachází v obtížné situaci. Dále ještě nesmíte říkat "dojebali jsme to" (odvolání na položku 2) ani "na to jebeme" když se záležitost stane příliš komplikovaná.
7.Když Vám někdo řekne, aby jste ho nechali o samotě, nesmíte říct "jdi do pice" ani nikdy nahradit větu "Mohu Vám pomoci ?" výrazem "co do píče chceš".
8.Za žádných okolností by jste neměli svého staršího průmyslového partnera nazývat "zkurvený dodavatel".
9.Neříkejte "jděte do píče s tou kokotinou", když je Vám představovaný významný projekt, ani by jste neměl nikdy říci "jsi se posral", když je od Vás očekávána pomoc.
10.Nikdy by jste neměli nazývat zástupce partnera jako "jebnutý čurák nebo zkurvený hajzl".
11.Na závěr, po přečtení těchto poznámek prosím neříkejte "polibte mi prdel"! Udržujte to v čistotě a používejte vhodným způsobem.
Děkujeme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama