Přítelkyně, výročí a služební cesta

18. července 2010 v 20:04 | JS
Právě před 3 hodinami se dozvěděl, že jede na služební cestu. Opar zítřejší dovolené a nezrovna příjemného rozhovoru s přítelkyní o posunutí večeře do nedohledna. Služební auto ukusuje další a další kilometry z německých dálnic. Jeho myslí proplouvají hovory přes handsfree, střídající se odpočívadla a dopravní omezení.
Najednou z ničeho nic si uvědomí, já nemám dárek. Chvíle paniky se rozleje studeným potem navzdory klimatizaci. Reviduje svůj program a zoufale zjišťuje, že nebude mít čas a výběr na benzínkách je trochu mimo jeho představy. Jeho mysl na chvíli pohltí zácpa a poté řeka dalších pracovních hovorů.
Co teď ? Zrovna zamyká auto před hotelem, horká noc vroucího dne ho mu vyťala políček a on se dobelhal k recepci, kde již opět zavládla slečna Klimatizace pevnou rukou. Vyplňoval lístek a pomalu se uklidňoval.
Jeho mysl již patřila sprše, notebooku a myšlenkám, zda je lepší přemýšlet o luxusním parfému nebo celé dárkové sadě? Jak jenom se ona oblíbená značka parfému jmenovala, projížděl značky a namáhál paměť. Armani, Chloé, Channel, Versace? Nebo nějakou novinku?

Parfemy.cz

Chvilku přemýšlel a začal se toulat mávnutím kurzoru v kosmetice. Tělová kosmetika, vlasová kosmetika, sexy hračky ... Možná by to chtělo spíš celkovou relaxaci a masáž. Ne, ne. Sice sekce hubnutí a celulitida ho na chvíli rozesmála při představě předání dárku, ale hledal něco jiného.

Krasa.cz

Od péče o krásu to chtělo přejít k dekoraci a zvýraznění krásy jeho přítelkyně. Přece jenom by to chtělo trochu ztupit náraz po příjezdu domů. Stříbro, zlato ? Prsten, náhrdelník, náušnice nebo něco atypického. Ne, určitě náhrdelník, zlato a drobounké červené české granáty ...

Sperky.cz

Stres opadl a on usínal s tím, že musí zítra zavolat matce, aby se nevyděsila, že ji přijde zásilka. Svět se zase začal vracet do svých kolejích a on usínal ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama