Seriály

28. června 2011 v 18:02 | JS |  Téma týdne
Seriály. Postupem doby, kdy člověk přijde znaven z práce nebo kdy se celý den nudí v panelákové atrapě unibuňky, má touhu se pasivně bavit. Sedne si do křesla, lehne si na gauč a pustí TV. Tam, seriály, konečné a nekonečné, stokrát opakované a někdy i nové, debilní a docela v pohodě, ... Člověka s kormidlem ovladače provedou přes všechny kanály až k něčemu, na co sedá nejvíc dívat a nebo v případě krajní nouze ( dle povahy ) přijde na řadu sport nebo reality show na ČT24.

Seriály jsou virtuální realita, kterou náš mozek polyká, polyká ji jako brufen, pokud někoho bolí záda nebo má jen ten pocit. Polyká, aby zabil čas nebo aby byl "in" o přestávce kdekoliv. Vlastně jsou většinou úplně bezcenné, někdy naučné a zřídka mají co říct.

Člověk zlenivěl na tolik, že evoluce, která ho vyhnala ze čtyř na dvě, aby vesele pobíhal po světě, ho zase vrhla zpět na zadek, aby si chudák odpočinul. Jak říká klasik, hnací silou evoluce je lenost. A tak, když člověka nebaví vytvářet svůj vlastní příběh mimo to, co musí nebo mu platí zálohy na elektřinu, nebo je unavený a nebo se mu prostě nic nechce, uvítá náruč virtuální reality, kterou může prožívat a zároveň sdílet s ostatními.

Zlí jazykové tvrdí, že je to brainwashing. Sarkastičtí zlí jazykové tvrdí, že bez Beverly Hills by si neuměla jedna generace Američanů dojít ani na záchod ... Já tvrdím, že sex je lepší než virtuální realita seriálů a doufám, že mi to bude teď otloukat přítelkyně o hlavu po každé, když se mi nebude chtít v devět do postele. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fo-folle fo-folle | Web | 28. června 2011 v 20:15 | Reagovat

Hezkej článek :)... Zajímavé tvrzené o Amících :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama