Automotive - Kapitola XIV. - Jednání

24. února 2012 v 11:12 | JS |  Z deníku automotive
Probudil jsem se jen tak tak. Rychlá snídaně a už jsme seděli v autě. Ranní chaos na dálnici, hlavně nepřejet výjezd a už jsme vcházeli do haly centrály. Chvíle čekání než pro nás někdo přišel. Morgen, ozval se za námi hlas kontrolora. Morgen, vydechli jsme. Šli jsme chodbami engineeringu až k zasedací místnosti, kde na nás čekal tribunál vedený seinor managerem přes operations.

Kafe. Notebooky v síti. Chvíle nervozity a čekání na ty, co se zdrželi někde po cestě. Začali jsme prezentovat nejdříve plán úspor. Celková čísla, souvstažnost k plánu a pak meziroční plnění. Prezentace měla asi 36 slidů, takže jsme tím zabili cca. hodinu a čtvrt z plánovaných dvou hodin jednání. Kontrolor a kalkulant si pak vylosovali tři úspory, kde já jsem vysvětlil, o co jde, dostal pár otázek a přenechal žezlo kalkulantovi, který vysvětloval metodiku vyjadřování.


Samozřejmě kontrolor nezklamal a měl připravená čísla ze systému a trápil nás vysvětlováním odchylek. Rozběhla se dlouhá debata se senior managerem o technologii a proč neplníme na 100%. Po dvou hodinách jsme měli telekonferenci s naším vedením, kterému jsme posílali mezivýsledky mailem. Na konec to dopadlo celkem dobře, jen u dvou úspor jsme dostali za úkol do středy zpracovat process flow a návrh opatření, která by vedla ke 100% plnění plánu.

Mezi tím mi přilšli dvě zprávvy od mé L. Tiše jsem si je přečetl a odpovídal na ně v krátkých přestavkách. Napsala mi, že se červená, začal jsem se usmívat, odepsal jsem, že bez ní do neděle nevydržím. Netrap mě, musím tam, její odpověď mě zase inspirovala k tomu, abych ji napsal, jak mám žít bez toho, když zítra neochutnám její rty, když si nepřivoním k jejím vlasům a nebudu ji moci obejmout. Přišel mi jenom smajlík ...

Stavil jsem se pak za Jochenem, domluvili jsme si návštevu u nás, rozpis dodávek náhradních dílů a organizaci výběhů dvou projektů. U kafe jsme se pak bavili o tom, kam v Čechách zajdeme a kolik teď stojí cigarety, Následně jsme šli všichni na oběd a nás s kalkulantem čekala šesti hodinová cesta zpět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama