Brzdi, vole!

24. března 2012 v 10:17 | JS |  Fejetony_Švejk
Četl jste to, pane Švejk, vřítila se paní Müllerová do Švejkovy setnice, tak ty lobbisti jezděj pěkně nalitý! Švejk otráveně odhlédl od Tipservisu a zamumlal, to je novinka. Podívejte, pane Švejk, tady je to v novinách, opětovně na něj naléhala, ten Janoušek, jak má známý na VZP, to nabořil a ještě přejel tu řidičku. Paní Müllerová, řekl Švejk, to je starej známej Béma přece, myslíte, že se mu něco stane? Paní Müllerová ze zašklebila, maj pravdu. Zase z toho bude prdlajs. Jak to vůbec skončilo s tím podnikatelem, co na dálnici vytlačil auto do stromu. Nějak je ticho po pěšině. To za císaře pána by ho vláčeli po ulici, aby si na něj mohli lidi plivnout, na takovýho hajzla, odvětil Švejk, kterého zaujala bouraná Alfa rok: 1993 takřka za odvoz.


Paní Müllerová udělala Švejkovi kávu. Švejk, aby ji potěšil, řekl, tak třeba toho Janouška nakonec zavřou. Na druhou stranu ty organizace vysokohorských výšlapů mu šly, zasmál se Švejk, nebo jak dohazoval lidi na pražskou VZP. Přej to uniklo z BIS. Švejk se napil, v hospodě říkali, že by BIS měla dostat nějaké výkonné pravomoce, že tohle zveřejňování přes ABL s křížkem po funuse je k hovnu. Švejk se zadíval z okna. Paní Müllerová, to maj tak, ve Švýcarku se válej miliardy, nabízej nám je zpátky a co se stane. My je nechceme, to se raději všechno zdraží kvůli vyšší DPH. To maj tak, o toho Janouška se postaraj, v Argentině je to kousek do And, tak tam bude moct dělat Bémovi zastoupení cestovky. Latinská Amerika, holky, zpěv a víno.

Švejk jenom kroutil hlavou, jo za c.k. monarchie to by je hnali řemenem. To tenkrát šla z policie hrůza a nikdá by si někdo na četníka jen tak nedovolil. S tím Janouškem to dobře dopadne, někde se najde pár miliónů pro tu řidičku a pan Janoušek nám pošle leda tak pohled z Karibiku s textem: Děkuji, odcházím ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ošklivé Kačisko ;) Ošklivé Kačisko ;) | Web | 24. března 2012 v 15:42 | Reagovat

hezky si to napsal/la ;)..rozjíždím dívčí blog kdyby si měla zájem tak pls jukni i koment potěší díky ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama