Tak nám podřízli Jarolíma

9. dubna 2012 v 17:40 | JS |  Fejetony_Švejk
Toho dne byla paní Müllerová nějaká nervózní. I snad by kafe připálila. Dobrý voják Švejk, toho času ve výslužbě, tupě hleděl do Annonce a nic nemohl najít. Paní Müllerová mu donesla konvičku bílé kávy a on si nalil šálek. Paní Müllerová, ďas, aby to vzal, řekl Švejk, zmrazený důchod na jednom pilíři a ještě nemůžu nic najít! Ba že, odpověděla paní Müllerová, slyšel jste, co se tam teď ve Strakovce děje? Švejk se na ni tázavě podíval, co by se tam mohlo asi dít, pomyslel jsi.

Ale nějakej Jarolím už se na ten bordel nemohl dívat, tak práskl do stolu a ..., nadechla se paní Müllerová, a odpráskli jeho. Prý už odstupuje ze všech funkcí. Švejk zahalekal, já jsem Vám říkal, že ty VV nemáte volit. To je samej skandál, kalendáře s polonahejma holkama a kde nic tu nic. Švejk si uskrl kávy, ale s těma Dobešema to udělali kauf. Jestli oni nejsou nějak příbuzný. Jednoho vyrazili dveřma, tak se tam vrátil oknem a druhej místo, aby to sklapnul a šel, jak chtěj lidi, tak se tam drží zuby nechty. Prej že koryt je málo, je prý krize.


Paní Mülerová si nalila také kavy a konverzovala dál v líném nedělním odpoledni. Ba že, dodala, dyť se podívaj do toho Španělska, tam je to samej vysokoškolák a o práci nenarazí. 30% nezaměstnanost tam mají mezi mladejma, kam ta EU spěje. Paní Mülerová, jak říkal císař pán, řemeslo je grund. Dneska by byl každej ten ekonom nebo právník a k pořádný dřině ne přičichnout. Švejk zavzpomínal na staré časy, kdy místo aut kšeftoval se psy. I nu ještě, že tu napr. Lukáš není, ten kdyby to viděl, takovej pořádněj člověk, ten by se divil ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama