Blondýna v nedbalkách - příběh první

25. listopadu 2012 v 14:21 | JS |  Copywriting
Již odmalička se na ni lidé rádi dívali, když zpívala ve sboru, hrála na housle, chodila na gymnastiku nebo se jen tak procházela s kamarádkami. Její pronikavé modré oči jako by si vás podmanily na první pohled, spoutaly vás svojí hlubinou a nakonec jste se chytli do jejího úsměvu, ze kterého nešlo utéct. Snad kromě ortodoxních fanoušků Marylina Mansona jejímu šarmu a přirozené kráse podlehl každý. Každý měl chuť přivinout si ji do náručí a dýchat její vůni.

Blonďatá princezna jen tak ležela u notebooku na posteli. Byla sama, pramínky vlasů ji neposedně padaly do obličeje a ona je čas od času ledabyle shrábla směrem nahoru. Byla nádherná. Dlouhé zlaté vlasy, hluboké modré oči, plné omamné rty, plné křivky a dlouhé dokonalé nohy. A ona si jen tak ležela na posteli u notebooku a dopisovala si s kamarádkou o tom, jak se nudí. V jejích dvaceti letech na vysokoškolských kolejích a v sobotu. Spolubydlící pryč a ona se měla připravovat na zkoušku, která byla zoufale nudná.


Blondýna v nedbalkách doporučuje:Občas se ozval její tlumený smích, nerada se projevovala nahlas, měla sklon k tomu schoulit se a počkat až ta silnější neurvalá zvířata projdou. Potřebovala ochránce, který by ji doprovázel na cestách, jež si plánovala už malinka. Ale on pořád nepřicházel. Zadívala se do stropu, ležela na zádech, jen tak v košilce a nenalíčená. Její přirozená krása však okouzlovala pouze všudypřítomné stěny. Povzdechla si, zlatý řetízek se sesunul níže do křivek jejích ňader. Netrpělivě se prohnula jako kočka a sednula si. Její nožky vklouzly do bačkor a ona v polo tanečním rytmu rádia vyrazila do kuchyňky.

Dala vařit vodu na ginkgo čaj od maminky. Pořád tak sama, řekla si. Zalila si čaj a vrátila se do pokoje. Odepsala kamarádce a ležérně se rozprostřela po posteli, nechtíc se vůbec nic učit. Kéž by ji někdo vysvobodil, ale kdo a zkouška už je v pondělí. Vesele se rozhlížela po pokoji a čas utíkal. Zbytky vánoční výzdoby, jako útržky z deníku, visely tu a tam na okně a po stole. Vypadala šťastně, ale chtělo se jí domů.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Využijte specializovaných portálů / eshopů s nejširším sortimentem, nejnižšími cenami a expresními termíny dodání:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ty-nevis-kdo ty-nevis-kdo | 25. listopadu 2012 v 17:35 | Reagovat

a bude nějaký pokračování? přijdou ufouni?:-)

2 Jan Stanislav Jan Stanislav | Web | 25. listopadu 2012 v 20:51 | Reagovat

uvidíme možností je více :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama