Jen tak myslím ...

21. listopadu 2012 v 19:00 | JS |  Reflexe
Jen tak. Zadrhlo se mi myšlení, myšlenky bezcílně putují mozkem a snaží se neúspěšně spojovat to souvislého toku myšlení. Sedím a nevnímám realitu kolem, automaticky odpovídám. Zmizelo proč? a zmizelo jak? Jsem sám, úplně sám bez myšlenek na cokoliv. Sloupová místnost nade mnou i pode mnou a vše líně pluje pryč.

Zase jsem v situaci, kdyz nevím, co mám udělat, ale kdy už jsem si před tím rozhodnul, co musím udělat. Vše je tak nalajnované, že to snad dobře dopadne. Už by to chtělo takové zklidnění. A do toho ta nechuť myslet, je težké udržet pozornost. Mám na napsání nějaké články, ale budou muset počkat do zítra. Vidíte ten text, jak se klikatí a nerovná. Jako by někdo házel kameny do vody, vyvolá se akce, ale reakce se rozloží po celé hladině. Prostě vyšumí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jasmine jasmine | Web | 24. listopadu 2012 v 20:24 | Reagovat

:) s tím by asi fyzikář nesouhlasil :). Já ale naštěstí fyzikář nejsem. Píšeš poutavě a hezky. Ačkoliv se nad Tvými/Vašimi články musím vždy trošku zamyslet... Jakoby z nich na mě padala určitá beznaděj dnešního žití :)... snad se ale pletu, nu a pokud nepletu, tak se to snad zas brzy obrátí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama