Rubriky na automotive.blog.cz

18. listopadu 2012 v 6:38 | JS |  Reflexe
Možná by stálo za to napsat pár slov o rubrikách a o členění mého blogu, tedy automotive.blog.cz. V současnosti využívám k rozdělení textů následující

RUBRIKY (http://automotive.blog.cz/rubriky):


V této rubrice je první článek napsaný v automotive.blog.cz: Krutomluv na Téma týdne Blog.cz

Zde naleznete rozepsaný román na pokračování Z deníku automotive. O technologovi v soukolí automobilového průmyslu v Čechách a v Evropě s lehce satirickým pohledem na věc a nadhledem trpkých zkušeností.

V rubrice Téma týdne naleznete mé postřehy (fejetony, novely, čtrty, ...) na Téma týdne od Blog.cz. Snažím se na Téma týdne psát pravidelně a ukázat čtenáři emoce a pocity, které ve mně dané téma vyvolává.


V Úvahách, fejetonech se snažím se zamýšlet na různými oblastmi a věcmi. Ať již nad automobilovým průmyslem, tak magií až k sociální kritice nebo finanční krizí. Témata pro články nejsou omezena.

Jak název napovídá tak, zde dávám prostor zajímavým článkům odjinud.

Zde naleznete řadu článků o politice a jejích tématech (korupce, transparence, ČPS, ... ) a dále pak články o aktivitách EU a jejich důsledcích pro nás.

Sociálně kritické články o dobrém vojáku Švejkovi na pozadí reality dneška.

V současnosti se snažím psát jako copywriter, mám již nějaké reference a doufám, že se bude spolupráce dále rozvíjet. Zde naleznete vzorové články, které již byly zveřejněny.

Rubrika reflexe obsahuje a bude obsahovat osobnější články či reakce a informace o dění na blogu.

Průběžne se budu snažit ukládat soubory článků dle tématu do pdf. Soubory nebo výběry různých tématik budou tvořit jakési e-books, ve kterých naleznete možnost si oblíbené články v tématických okruzích stáhnout k sobě.

Pokus o moderní pohádku pro dospělé do 28.2.2013, psanou na pokračování. Více na http://www.hledaseautor.cz/rocnik-2013/pravidla-souteze/

Divoký Východ v podaní útrap pana X


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama