Tak asi ... když nemůžu usnout

18. listopadu 2012 v 2:51 | JS |  Reflexe
Nemůžu usnout a tak jsem si ještě zapnul notebook. Jen tu tak brouzdám a nechávám unavit své oči. Vlastně čekám na ránu z milosti. Na zívání a ono nepřichází. Prošel jsem si už všechny maily, přečetl pár článků, ale pořád nemůžu usnout. A zívání nepřichází ... :D

Chtěl bych už někam vyrazit, už jsem dost dlouho doma na to, abych si mohl někam jen tak vyrazit. Pojedu na chalupu, rozdělám oheň v krbu, pořádně přiložím a půjdu do hospody. Tam v oné hospodě mají nepěkný zvyk s malými panáky, pořád je někdo točí, něco se slaví a na někoho se pije. Navíc tam sedí polovina Sparťanů a polovina Slávistů, což někdy vede k zajímavým slovním výměnám. Chodím tam rád, neboť tam mají dobré pivo a ty lidi znám už od malička.


Pak se vrátím, pořádně roztopím kamna a budu relaxovat v křesle u nich. Střídavě se dívat na tv a střídavě do krbu na rej světel. Budu sám se sebou sám a nechám mou mysl se vypnout a nemyslet na strasti všedních dní. Když je teplo, často sedím na lavičce před chalupou, hledím do zelenoví stromů a tak nějak se rozpouštím, až tam nejsem. Tedy jsem, ale jako bych patřil do toho prostředí takovým způsobem, že tam vlastně jako ego nejsem.

Jak jsem řekl, jsem doma už dlouho a těším se ven.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama