WEDOS - ucelé řešení vašeho webového prostoru

26. listopadu 2012 v 10:47 | JS |  Copywriting

WEDOS - HOSTING A DOMÉNY

"NoLimit" - profesionální webhosting pro Váš web bez limitů a omezení za revoluční ceny. PHP 5.3 (TOP parametry, lze měnit) + MySQL 5.5 + SSL; Neomezený prostor pro web a neomezený přenosů Neomezený počet subdomén (možno i více domén); Neomezený počet e-mailů, databází, FTP účtů. Dostupnost 99,99%, profi služba i pro náročné weby.

Nakupujte a prodlužujte domény u akreditovaného registrátora, který je prodává za nákupní ceny! Patříme mezi největší registrátory v ČR. Rosteme nejrychleji na trhu. Přečtěte si reakce našich zákazníků.
Přestěhujte se a ušetříte! Chcete více domén a přitom ušetřit? Hromadná registrace více domén je zde pro Vás. Máte více domén a chcete ušetřit? Hromadný převod více domén jedním kliknutím je připraven.


Pro náročné zákazníky máme bezkonkurenční nabídku unmanaged virtuálních privátních serverů s plnou virtualizací (KVM), root přístupem a libovolným operačním systémem. Nabídka je složená ze stavebnice po modulech 512 MB (garantované) RAM DDR3, 15 GB prostoru na HDD a dostatečným výkonem procesorů Xeon.

Pronájem profesionálních značkových rackových serverů FUJITSU za vynikající ceny s profesionálním servisem a zázemím. Jsme držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001 od TÜV SÜD.

ZAPOJTE SE TAKÉ DO PROVIZNÍHO SYSTÉMU WEDOS! VSTUPNÍ BONUS 100Kč!

WEDOS DISK

Využijte výhod služby WEDOS Disk pro sebe, svoji rodinu a přátele. Již nikdy nepřijdete o žádná data. Zálohujte bezpečně svoje soubory, fotografie a multimédia pomocí služby WEDOS Disk. V dnešní době většina domácností má veškeré důležité informace ve svých počítačích a noteboocích a mobilních telefonech. Domácnosti dnes pořizují fotografie pomocí mobilních telefonů nebo digitálních fotoaparátů a potom tyto fotografie ukládají do svých počítačů aniž by je dále zpracovali. Nemáte strach, že o všechny své dokumenty, data a soubory, včetně digitálních fotografií nebo videí přijdete?

Využijte výhod služby WEDOS Disk pro svoji firmu, organizaci nebo úřad či obci. Již nikdy nepřijdete o žádná data. Zálohujte bezpečně svoje soubory, účetnictví, soubory z jednotlivých pracovních stanic a služebních notebooků, fotografie a multimédia pomocí služby WEDOS Disk. V dnešní době naprostá většina firem podceňuje zálohování dat. Nejde jen o soubory na centrálním serveru, ale o účetní data nebo o data z jednotlivých počítačů jednotlivých pracovníků, včetně elektronické pošty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama