Z deníku automotive - kam dál? A jestli?

14. listopadu 2012 v 22:17 | JS |  Reflexe
Když jsem zakládal tento blog, měl jsem hlavní cíl napsat román na pokračování z prostředí českého automobilového průmyslu, který znám dobře z vlastní zkušenosti. Mojí inspirací určitě byly Haileyho román Kola z prostředí amerického automobilového průmyslu a jeho mekky, Detroitu. Jak bývá u nás zvykem, pokusil jsem se hned na začátku téma odvážnit hned v Kapitola II. - Slovníček aneb warm up!, kde jsem prošel základní pojmy, které se v automotive používají s trochou nadsázky.

Nechal jsem svého hlavního hrdinu procházet běžnou rutinou, stresem z termínových plánů, ne vždy realizovatelnými požadavky managementu, klidem na centrále a uvolněním na služební cestě, osudem lidí, kteří realizují samotnou výrobu komponent. Nechal jsem svého hrdinu se zamilovat do kolegyně.


A? od března nic, nějak se nemohu rozhodnout kam dál. Nechce se mi to nechávat na rozmarech okamžité nálady, nechce se mi příliš do toho promítat svůj soukromý život. Prostě spousta protichůdných vlivů a tak jsem raději psal o tématech týdne, o politice a kritizoval společnost spolu se Švejkem. Chtěl bych se k románu zase vrátit, ale nevím kudy a jak. Nechce se mi po sobě pročítat kapitoly. Vím, že jednou se k tomu určitě dostanu a zase nechám děj postoupit dál. Co myslíte vy, kteří dočtete až sem, má smysl psát můj román na pokračování Z deníku automotive dál?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dragell Dragell | Web | 15. listopadu 2012 v 0:42 | Reagovat

Jenže o Starcraftu se dá těžko mluvit jako o hře vytvořené blogery :)
Uznávám, že je to kvalitní hra, sama ji mám ráda, ale to se přeci nemůže srovnávat :)

2 andelove253 andelove253 | 15. listopadu 2012 v 18:17 | Reagovat

Hezký vzhled blogu!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama