Blondýna v nedbalkách - příběh druhý

1. prosince 2012 v 15:11 | JS |  Copywriting
Blondýnka v košilce se jen tak prohnula v šíji, trochu znuděně se dívala do notebooku a míhala přitom občas nohama v kolenou. Ležela na své posteli na kolejích a snažila se hned po ránu začít učit. Lehce si zívla, vypadala rozkošně tím, jak ležela jen tak, přirozeně. Její křivky zahalené do saténu košilky se lehce vlnily a její polootevřené rty dávaly minutě za minutou pocit smyslnosti. Byla sama. Četla si cizí semestrálku, staženou bůhví odkud, ale uvnitř byla lehce znuděná. Neměla na učení náladu, notebook vlastně zapnula jen proto, aby se mrkla na statusy kamarádek na facebooku.


Jako by nic se otočila na záda, zadívala se do stropu a propnula ruce. Její profil byl tak vnadný, až sváděl k myšlenkám, co by se stalo, kdyby se jí saténová košilka odhrnula propnutím jejího štíhlého těla, kterému by vévodila její dokonalá ňadra. Smět tak jen zakusit tu atmosféru jejího lehkého parfému, co lehounce dekoroval pokoj, smět tak být aspoň na chvíli s ní. Krůček po krůčku sledovat její dokonalé nohy až ke krajce, která přecházela v satén košilky. Zavrtěla hlavou, jako by myslela na něco lehce hříšného. Kolik je hodin, pomyslela si, bylo 8:45. Vydechla a její lehký vzdych rozvlnil prostor kolem. Vypadala tak smyslně až se prostor kolem ní plnil skrytou touhou neznámého být s ní a moci se ji dotknout a přivonět si k dlouhým blonďatým kadeřím, které se neposedně převalovaly po posteli spolu s ní.

Sladce se překlopila zpátky k notebooku a poryv košilky odhalil její oblý zadeček, který ještě víc ponoukal ztichlé okolí k myšlenkám neznámého jen na jedno, proč nemůžu být s ní. Usmála se do monitoru a její okouzlující úsměv se odrážel místností. No nic, pomyslela si, půjdu se vykoupat a nasnídat. Rozverně odhodila košilku a její dokonalé tělo bez podprsenky omámilo zrcadlo na chodbičce. Skoro tak jak byla stvořena a úplně sama ve ztichlém pokoji na kolejích, si došla pro spodní prádlo, tílko a sukýnku a zmizela za dveřmi koupelny.

Reklamní odkazy:

Aktuální články:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 egogirl egogirl | Web | 1. prosince 2012 v 21:35 | Reagovat

A to bylo co? Je to dobrý, ale....

2 pavel pavel | Web | 1. prosince 2012 v 23:14 | Reagovat

Jakoupak tam asi dělala neplechu...  pokračování příště. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama