Rubrika Reflexe

21. ledna 2013 v 1:35 | JS |  Reflexe
Před časem jsem vytvořil rubriku Reflexe, protože jako by mi na mém blogu něco chybělo. I když již jsem měl rubriku Úvahy, fejetony a navazující rubriku Politika & EU, stále jako by mi chyběla možnost se dotknout osobnější úvahy nebo stati. Obě tyto rubriky jsou spíše o psaní na všeobecné nebo politické téma, kde osobnější přístup je spíše na překážku.


Nevím jak, ale vybral jsem si nakonec možnost vytvořit rubriku novou, právě rubriku Reflexe. Zde mám možnost reagovat přímo na věci kolem mě a zaujímat k nim osobní postoj. Proto Reflexe, protože články v této rubrice jsou takové mé reflexní údery mé realitě, tedy možnost je konfrontovat s tím, co si myslím a s tím, že svůj postoj zveřejním. Což není na škodu věci v mnoha případech, neboť se tak dají oslovit lidé, na které bych v běžné komunikaci nedosáhl. A právě jim je rubrika Reflexe věnována.


Doufám, že se časem opět vrátím ke stěžejní rubrice blogu - Z deníku automotive, což by měl být román na pokračování z prostředí automobilového průmyslu. Zatím jsem nechal na pozadí všední rutiny práce rozehrát milostný cit, ale nevím jak pokračovat dál. Snad si na mě Múza vzpomene a já již nebudu pouze autor Reflexí, ale dopíšu i svůj román. :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama