Pan X lapený huličskými kolaři

12. března 2013 v 3:03 | Stranger_in_darkness |  Pan X
Asi po půlroce, kdyz se podařilo panu X slečně Y najít práci v jedné strojařské firmě, seznámila se slečna Y s slečnou Z a se slečnou A a kolařským IT bosem. Začala hned pop práci se slečnou Z mizet směr další velké město poblíž, kde se odehrávali FIMO dýchánky. Při jedné z prvních akcí se byl pan X podívat/šel pro ní nahoru za nimi. Byt se dělil na dvě půlky, paní a slečny, co dělaly FIMO a huliči, kteří pařili hry a možná, že pan X tam zahlédl i zrcadlo. Zřejmě nějaký doplněk k winter games. Přišel, pozdravil, objal se s slečnou Y a šel si zapálit na balkón. Za chvíli bylo kolem něj asi osm lidí, kde putovaly dva jointy napříč. Byla pro ně strašná legrace, když se u někoho setkaly. Nechápal moc její podstatu a protože řídil, takže nemohl být tak zkouřený jako jeho "angoráček" slečna Y, zašel se podívat do kuchyně na jejich výtvory, aby je mohl pochválit. V autě se to s ní dalo přežít, přestože její první dotaz byl, jestli si může zapálit špeka. Vlastně proč ne, ale zapálíš mi Startku nejdříve, procedil mezi zuby. To zase bude zaseklý večer ...


Po druhé již musel pan X sedět venku před domem v autě a čekat. Zaslechl hlahol z horního balkónu. Hmm, on tady tvrdne v autě a ona si tam vesele vyhuluje. Po 20 minutách, promiň, já se trochu zdržela. Bez komentáře od pana X. Od té doby musel čekat před domem v autě, nevědel proč, zřejmě huličská partička, co jezdila na kolech, ho převyšovala intelektuálně, ale nejspíš nebyl dostečně free-cool-in, aby tam mohl. To, že pana X trápí, že na ni musí čekat dole a přemýšlet, co tam ještě 20 minut dělá, nehledě na to, že pro ni přijel a měl třeba žízeň. Tyto dýchanky s nepravidelnou pravidelností pokračovaly a z něj se stal řidič slečny Y za hulením. Ne třeba dodávat, že zápach jointů doma se linul už od šatny a obejmul i zavřenou ložnici. Jí to bylo jedno, většinou seděla zhulená a koukala na tv nebo compu. A samozřejmě chodila sportovat, se slečnou Z na inliny, ale pozor už bylo zcela jasné, že dream sport je ježdění horských kolech. Prostě chtěla zapadnout do nové bandy, která má věčně kouření a ráda pořádá různé sudové akce. Na kole je pan X nikdy jet neviděl, ale slečna Y tvrdila, že byla dokonce na závodech.

Ale ano potřebovala, kdo by ji přivážel a odvážel na akce huličských kolařů? Přece pan X. Byli dokonce na nějakých závodech, kde se na čímkoliv sjíždel kopec a muselo projet ještě bazénem vody bez toho, aniž by člověk spadnul. A zkracoval se pořád nájezd pro akci. Slečna Y okamžitě zapadla, 30 minut 3 jointy a její rudý pohled, když ji mimoděk pohladil a usmála se na něj. Ale copak? Najednou se úplně rozsvítila jako Sluničko. Ano, přišel hrdina závodník IT bos si s nimi dát špeka. Bylo mu divné, že závodí i lidé, co jsou zhulení, ale asi to byla kulturní akce hlavně pro lidi, co hulí. Pro rodiny s dětmi asi nic moc a ostatní mají jiné zájmy než zhulení projíždět bazen plný vody z kopce. Pan X se ušklíbl, kdy asi pojedeme? Teď ne, teď ji nesmí rušit, je ve svém živlu, putuje joint za jointem. Nakonec odjeli domů a ona se slastně rozvalovala na sedadle spolujezdce, on jako obvykle "přiotrávený" byl na super nealko akci, kde si nemohl nic dát a dívat se na závod ho nebavilo. Na svoji přítelkyni zhulenou na šrot už vůbec, zvláště jak se rozplývá na IT bosem.

Další akce se odehrála v malém mětečku u vedlejšího velkého města. Nemohl to trefit, tak zavolal o pomoc a slyšel jen, IT bosi, poraď mu, procedila hlasem, ze kterého bylo znát to, co já to mám za debila. IT bos mu poradil a na závěr ho dostal, příště prý má víc zoomovat v googlu. Že byl prostě poprvé v životě v tom městečku a přejel slepou točnu se jim zdálo nemožné. Dorazil, slečna Y se ani nezvedla, byla zase úplně zhulená, jen koukala okolo. Zkusil s ní komunikovat, ale nešlo to moc, tak ji nechal a bavil se s lidmi vedle. Ale, ale, ale jakmile na ní mrknoul IT bos tak už byla ve střehu. Je pravda, že IT bos byl takovej zrychlenej, Ještě chvíli (hodinku) tam pan X proplachoval močový měchýř nealkem a pak už ji jen odvedl do auta a dopravil domů.

Začalo mu být docela divné, co na těch akcích bez něj nebo s ním jako taxi servisem dělá, ale nikdy se k tomu pořádně nevyjádřila. Tak si začal myslet svoje, protože hlášky typu, že má právo na svůj život a chce bavit, ho dorážely, když mu dávala 1/3 nájmu a on i když se ji přiznal, že má finační potíže, holt musel platit zbytek. Je pravda, že její návštěvy u slečny A něco stály, protože vyhulit skoro gram scanku za den jako ona, nebylo moc velké umění, ale zase už to člověka trochu zmohlo. No naštěstí on vědel a zajišťoval to odreagovaní, které bylo potřeba k udržení pozornosti. Takže chodila na inliny, jezdila na kole, hulila co to šlo a jednou cca za týden si vzala i něco tvrdšího. Happy life pro ní a pomalu se rozvíjející noční můra pro pana X. Kde jen byla ta slečna Y, se kterou se seznámil? Když nevěděl kudy kam, tak začal pan X brát tvrdé drogy nejen vážně, ale daleko častěji. Což přijejí více než 1,5x větší spotřeby než u něj za stejné časové období začínal být velký finančční problém a jí to docvaklo, tak mu na to přispívala. No nic, jen jointy, pan X dlouho v práci a ježdění na kole. To byly rules jejich vztahu najednou a z ničeho nic. Docela ho to mrzelo, ale co říct někomu jako slečně Y, když věděla, že pan X nemá skoro ani na jídlo a jela na týden se slečnami Z a A do Osvětimi. Skoro ho tam mohly vzít jako figurínu ...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | Web | 12. března 2013 v 8:33 | Reagovat

Nechapu tvuj komentar.co by se melo zakazat
?

2 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 12. března 2013 v 11:19 | Reagovat

Zaujimave!

3 Zuzka Zuzka | Web | 12. března 2013 v 14:26 | Reagovat

Se divím, že se na slečnu Y pan X nevybodl. To nemá trochu sebeúcty ?

4 Cleo Cleo | Web | 12. března 2013 v 16:34 | Reagovat

Šlo by to, kdyby původní fotka byla celá :) Ale bohužel není.

5 Ježurka Ježurka | Web | 12. března 2013 v 17:24 | Reagovat

Já jen nechápu tu jejich životní filozofii. Asi mají žebříček hodnot jinak postavený.

6 Allah Akbar Allah Akbar | E-mail | 12. března 2013 v 23:49 | Reagovat

2012, 13, ...?
Seeer NATO...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama