Mé domény

11. května 2013 v 23:33 | JS |  Reflexe
Vlastním tři domény a na všechny tři nemám bohužel čas a chuť zase programovat. Jsou to: darksideforum.org, sikovneruce.eu a nanofibers.cz. Kromě toho živím texty svůj blog automotive.blog.cz, který se trochu odchýlil od původního záměru psát román na pokračování z automotive prostředí a svůj profil na Písmáku, kde se odehrávají mé pokusy o poezii nebo občas beletrii.


Doména darksideforum.org by se měla stát jakým si prostředím pro svobodnou diskuzi nad směřováním magie a cesty jednotlivce za mocí, tedy rád bych měl fórum, které by teoreticky zastřešovalo černou magii a podchycovalo její vývoj. K tomu tam musím už "jen" nahrát redakční systém, naučit se v něm dělat a rozjet to. V současnosti jsem tam dal i úplně dolů paypalovské Donate, kdyby se někdo rozhodl, že by mě obdaroval či přispěl na provoz mých projektů. Takže plánované spuštění fóra v češtině a v angličtině vidím zatím v nedohlednu mé lenosti.

Doména sikovneruce.eu vznikla tak, že jsem chtěl mít email: mam@sikovneruce.eu, který sice nemám, ale můžete mi na něj napsat, protože mám doménový koš. Nyní ji používám jako svůj FTP bordel, který chci mít po ruce. Znáte to, za chvíli už se nevyznáte v tom, co je záloha a co aktuální data, takže je lepší mít pár dat k dispozici na ftp jako správné ležáky, co nespěchají. Doména má ještě dvě subdomény - mojí copywritingovou copywriter.sikovneruce.eu a pak kamarád, co čistí koberce, chce stránky, takže jsem mu věnoval subdoménu cisteni-kobercu.sikovneruce.eu a ještě se dostat k tomu napsat ty stránky ... Njn život je boj o každou sekundu, která vejde v niveč a ještě k tomu jen tak, ale co se dá dělat.

Doména nanofibers.cz je pro mě investicí do budoucna, kdy s rozvojem nanotechnologií přijde i jejich zlevnění v sériové výrobě a obrovské potenciály v odbytu. nanofibers.cz by mohl být portál, pro zájemce o nanovlákna. Tolik asi k mým doménám a plánům, co všechno udělám a neudělám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama