Nabídka služeb pro organizace a subjekty, které mají vztah k EU nebo potřebují monitoring a vyhodnocení situace

9. února 2014 v 18:53 | Stanislav Honzík |  Copywriting
Dobrý den,

rád bych se na Vás touto cestou obrátil s myšlenkou spolupráce s Vašimi organizacemi či případné možnosti práce pro Vás. O dění kolem EU se aktivně zajímám a již jsem i o těchto tématech publikoval články pro Pirátské Noviny. Dále jsem mám blog, kde se v rubrice Politika&EU k vybraným tématům vyjadřuji a vůbec jsem schopen psát články na zadané téma či zpracovávat prezentace, které musí mít odpovídající informační hodnotu při přívětivém designu a požadované obsahové stručnosti. Jsem schopen a mám zkušenosti s copywritingem. Myslím si, že by pro Vás mohla být spolupráce se mnou přínosem jak při zpracovávání odpovědí zájemců, psaní článků o EU a článku týkajících se daného regionu v souvislosti s EU a přípravy materiálů, které Vaše akce, EU a Europe Direct propagují či se starat o monitoring tisku a internetu na zadané téma. Není pro mě problém také se postarat o internetovou propagaci center či Vašich akcí.


Mám osmiletou praxi v oblasti projektového engineeringu v automobilovém průmyslu, kde jsem se naučil zpracovat a odprezentovat projekt od A do Z v českém, německém a anglickém jazyce. Při dlouhodobé spolupráci jsem schopen Vám vyjít vstříc živnostenským listem, ovšem preferoval bych spolupráci na dohodu o provedení práce či DPP.
Pokud byste došli k závěru, že by naše spolupráce mohla mít smysl a byla pro Vás přínosem, budu velice rád, pokud se mi ozvete s nějakou konkrétní nabídkou.

Děkuji Vám předem za Váš čas a přeji hezký zbytek týdne.
S pozdravem,
Stanislav Honzík

sídlo: Česká Lípa, CZ

Konzultační společnost: nákup, kalkulace a vedení projektů + poradenství pro politické strany, hnutí a neziskové organizace v českém a anglickém jazyce:
Přehled motivačních článků k mému projektu konzultační společnosti
Prezentace konzultační společnosti v oblasti nákupu, kalkulací a vedení projektů

Copywriting:
Publikace:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama