Nanofibers.cz : Nabídka neomezeného bezplatného pronájmu domény: nanofibers.cz za podíl na zisku z reklamních aktivit

9. února 2014 v 19:50 | Stanislav Honzík |  Copywriting
Dobrý večer,

jak si můžete ověřit v registru nic.cz: http://www.nic.cz/whois/?d=nanofibers.cz, jsem vlastníkem domény: nanofibers.cz, která by mohla být, díky své elegantní jednoduchosti, přínosem pro některý z Vašich projektů. Neboť vyrábíte co nebo technologie pro co? NANOFIBERS a kde? CZ.

Já nemám v úmyslu tvořit nějaký portál o nanovláknech a samotná doména bez adekvátního obsahu moc velkou hodnotu nemá, ale rád bych s Vámi šel do následujícího podnikatelského záměru. Já Vám poskytnu zcela zdarma tuto doménu, ale zůstane moje, a Vy vytvoříte obsah webových stránek. Tím přinesete návštěvnost a díky návštěvnosti potom přijde i možnost nachat společnosti inzerovat na tomto Vašem webu s mojí doménou již za zajímavých finančních podmínek pro provohzovatele, tedy potenciálně Vás a mé maličkosti. Má představa by byla podíl z celkových reklamních příjmů na úrovni 15% - 20%, kde vy byste jako tvůrci obsahu obdrželi potom 80% - 85% z reklamích příjmů. Při Vašem know-how o nanovláknech a schopnosti provozovat web ve více jazycích bychom se mohli dostat i příjmům v destitícících Kč ročně. Pokud byste se rozhodli navíc provozovat eshop, tak bych očekával podíl z výnosů eshopu v rozmezí 5% - 10% ze zisku po zdanění.


To ovšem není vše. Po třech či více letech bychom se mohli dohodnout, že celý projekt na mé doméně prodáme jinému podnikatelskému subjektu. A zde bychom se mohli potenciálně bavit o velmi zajímavých částkách. Zde bych chtěl za svoji doménu 10% - 20% z prodejní ceny celého projektu (= Váš obsah + má doména). Copywriting, SEO, SEM a vhodnou kombinaci využití reklamích ploch webu tak, aby neutrpěl obsah, jsem schopen zpracovat a navrhnout sám.

Pokud by Vám přišel můj návrh jako zajímavý, přičemž se samozřejmě můžeme bavit o procentech pro Vás i pro mě, budu rád, pokud se ozvete a má doména bude mít využití. Osobně bych viděl ideální případ v nějaké Vaší dceřince, co potřebuje atraktivní design a prolíná se v ní informační portál, nabídka služeb nebo produktů a možnost eshopu.

S pozdravem a s přáním mnoha úspěchů,

Stanislav Honzík
konzultační služby v oblastech procurementu, costingu a project engineeringu

Sídlo: Česká Lípa, Czech Republic
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama