Pošlete Piráty na evropské moře!

9. dubna 2014 v 19:41 | JS |  Politika & EU
Pošlete Piráty do moře politiky Evropské Unie aneb volby do Evropského parlamentu v roce 2014 se blíží! Již 23.5. - 24.5. 2014!

Volte Piráty! Volte hodnoty svobody výměny informací, reformy copyrightu, práva na soukromí, konce špehování občanů bez kontroly, rozvoje informační společnosti a vize digitální budoucnosti nás všech!

Můžeme se dlouze dohadovat u piva či někde jinde, zda má nebo nemá smysl jít volit ve volbách do Evropského parlamentu, které budou 23.5. - 24.5. 2014. Ano, tato možnost tu je, stejně jako je tu možnost volit nejít s tím, že Evropská Unie (EU) mě nemusí zajímat a ve výsledku, když už na ni člověk narazí, tak zjistí ho úředníci z Bruselu, buď buzerují nebo jsou úplně zbyteční. Právě tento názor může za to, že je povědomí o Evropské Unii u nás mizivé a tak nejen, že nevyužíváme všech možností občanství EU, nejen, že zapomínáme na výhody volného pohybu zboží a výhodu volně cestovat po schengenském prostoru, ale ani zcela nečerpáme evropské dotace. Sami sebe okrádáme o výhody, které nám členství v EU přináší!


Právě ve volbách do Evropského parlamentu máte možnost ovlivnit tvorbu základních koncepcí rozvoje EU jako Evropa 2020, klimato-energetické cíle Evropa 2030, Horizont 2020, společné politiky zemědělství EU a dalších. Volby do Evropského parlamentu jsou přímou možností jak ovlivnit život bezprostředně kolem Vás!

Právě pirátské hnutí v Evropě se nyní spojilo v Evropskou Pirátskou Stranu, aby právě v Evropském parlamentu bojovalo i za vaše práva, která považuje za nezcizitelná. Jimi jsou svoboda šíření a výměny informací, právo na soukromí bez intervencí soukromých společností, reformu copyrightu, která přinese rozšíření vašich možností realizace, transparenci a veřejnou kontrolu institucí Evropské Unie a vizi digitální budoucnosti, která umožní každému se podílet na rozvoji EU i obohatí možnosti každého se stát plnohodnotným občanem EU.

Právě Piráti jsou šancí pro každého, který chce změnu zkostnatělého systému veřejných institucí, což jim dá lidskou tvář, osobní svobodu, která povede k novým potenciálům seberealizace a průhlednost všech činností veřejných institucí vůči vám tak, aby nemohlo docházet k perzekuci jednotlivců ze strany úřadů! Volte Piráty! Volte budoucnost bez hranic a mantinelů, které vás dneska svazují!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama