Svět za zrcadlem

22. května 2014 v 23:22 | JS |  Téma týdne

Top manažer skočil ze střechy banky. Letos už 13. případ

Na serveru echo24.cz je moderovaná diskuze, příspěvky schvaluje redakce. tento můj komentář k článku na odkazu výše asi neschválí:

Jsou to prostě jenom lidé a už jen z komentářů níže můžete vidět, jak se na ně ostatní dívají a dále stres z toho, že musíte dělat i věci, které se vám nelíbí a ovlivňují životy mnoha lidí. Prostě ti lidé by chtěli, aby je lidé uznávali, nejen protože mají peníze a velice dobrou práci. Na světe jsou i jiné hodnoty jako třeba: mít přítelkyni, která vás bude mít ráda, můžete s ní trávit čas, ale když jste pořád v práci, v kapse máte blackberry, takže si neustále čtete pracovní emaily i doma, pořád vám někdo volá, chce po vás výsledky (aby jste mu vydělali víc peněz) a pak vás ještě donutí se účastnit akcí, které jsou "pololegální", takže v tom jedete s nadřízenými a jste vlastně někdo, koho nikdo nemá rád, proto jaký je.


Můžete jet na dovolenou na Seychelles, jíst to nejvybranější jídlo, obklopit se luxusem, ale dává vám to něco? Prostě materiální hodnoty "amerického snu" vás můžou zajistit, ale neučiní vás štastnými. Protože ti lidé v top managementu jsou inteligentní a přemýšlí o různých věcech a nikdo se s nimi nebaví o ničem jiném než práce a co si koupili (tak musí chodit do Centra pro duševní zdraví), uvádí je to do schizofrenní situace, kterou nezvládnou ... Prostě bez duchovních hodnot a pocitu, že váš život má nějaký vyšší smysl, jste emociální trosky, které nemají žádný soucit s ostatními, ale ti lidé takoví podvědomě nechtějí být a proto se sesypou ... Je to o tom, že hodnoty, které vyznává světová oligarchie a vnucuje je celému světu, jsou prostě Zlem ... Já jsem strávil 8 let v prostředí automotive a podívejte co jsem jsem byl schopen napsat, prostě jsem byl zoufalý: http://automotive.blog.cz/1402/muj-boj-s-korupci-a-za-lidska-prava-a-s-popisem-korupce-v-iac-group-zakupy-a-dusledcich-pro-me
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *J *J | Web | 23. května 2014 v 23:01 | Reagovat

Pod tento článek bych se podepsala :)) Taky bych jela na dovču.. ale netrávila bych je zrovna na Seychellách :))

2 JustinLax JustinLax | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 19:42 | Reagovat

http://oblvoz.ru/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama